نتایج جستجو برای عبارت :

عکس های زیبا از طبیعت زیبای ایج و استهبان

با سلام اینجا دهکده فارس هست .
ما در این دهکده تازه ترین و خوشمزه ترین محصولات طبیعی استان فارس رو ارائه میدهیم.از جمله :
رب انار ارسنجان
انجیر استهبان
گردو بوانات
حلوای زرقان
زعفران استهبان
آبلیموی جهرم
بادام بوانات
مربای به و به لیمو
پسته نیریز

سد رودبال یکی از سدهای ساخته شده بر روی رودخانه رودبال استهبان -درجاده استهبان به داراب می باشد و  در استانفارس واقع شده‌است.
سد رودبال از نوع خاکی، سنگریزه‌ای با هسته رسی است و ۸۳ متر ارتفاع دارد. حجم سد رودبال ۸۲ میلیون متر مکعب است.
طول تاج این سد ۴۸۵ متر است و قابلیت تنظیم ۱۰۴ میلیون متر مکعب آب را در سال دارد. از طرف شمال شهرستانهای نی‌ریز
و استهبان، از طرف غرب شهرستانهای فسا و جهرم از طرف جنوب شهرستان داراب نزدیک‌ترین شهرستان‌های مج
تقریبا سه روز تو یزد موندیم. روز اول به دیدار با خانواده برادر همسر گذشت. روز دوم یه دوری توی یزد زدیم و قرار بود روز سوم بعد از ناهار به سمت استهبان حرکت کنیم.
از اونجایی که استهبان اتوبوس مستقیم نداشت باید بلیط نیریز میگرفتیم. صبح همسر بی‌حال بود. اینترنتو هم که چک کردیم دیدیم برای نیریز بلیط ساعت ۷ میاره، که یعنی حدود یک و نیم دو نصف شب میرسیدیم. اولش فک کردیم دیر اقدام کردیم و اتوبوس ساعت ۲ پر شده، بعد دیدیم خوش‌شانسی ما بیشتر از این حرفا
عکس هایی که مشاهده میفرمایید توسط دانش آموز و عکاس عزیز آقای نوروزی گرفته شده است , ضمن آرزوی سلامت و توفیق برای ایشان , امید که این عکس ها مورد توجه و عنایت شما دوستان واقع شود.
جهت مشاهده عکس ها بر روی ادامه مطلب کلیک کنید 
ادامه مطلب
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در یادواره شهدای قرآنی مدافع حرم و یادمان شهید سلیمانی که به میزبانی شهرستان استهبان برگزار شد، گفت: وقتی می‌خواهیم در مورد هنر سخن بگوییم، چیزی بالاتر و والاتر از شهادت را نخواهیم یافت.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - پیام‌خبر (عکس)- پیام‌خبر (خبر) -
ادامه مطلب
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا

یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه

وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!

++++++++++++++++++++
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
با راه اندازی سیستم استفاده از کارت سوخت، تعیین رمز مورد نظر برای این کارت‌ها بسیار حائز اهمیت است.
به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با راه اندازی سیستم سهمیه بندی و الزام سوخت گیری با کارت سوخت از روزهای گذشته، جایگاه کارت سوخت برای رانندگان ویژه و با اهمیت شده است، همچنین شرکت پخش فرآورده های نفتی نیز برای کاهش میزان تخلفات و دسترسی به سهمیه هر یک رانندگان برای کارت های سوخت از همان سال های ابتدای ا
   JIKJIK,PISHI              انجمن ادبیات داستانی دریچه کلیک کنید}{}{}{}{ 
 رشت تن پوش زرد خزان به تن دارد ، وباغ بزرگ هلو در خط خمیده ی گذر امین الضرب به خواب فرو رفته ، پسرکی در همسایگی بنام شین ، میگفت ؛ غروب های خزان خورده ی ایام در دلش بشکه های هجران عشق بهار را جابجا میکنند ، اما نمیدانم کدام بهار را میگفت!?... بهار رفته بر باد تقویم چهار برگ دیواری را?.. یا بهار جفای مهربانی که نرفته از یادش را ...? 
لباسهایم را پوشیدم، آنقدر لاغر شده بودم كه در تنم مى ر
اعضای تور فَم‌تریپ به شیراز رسیده‌اند و من با عطشی وصف‌نشدنی هر روز عکس‌ها و ویدیوهایشان را دنبال می‌کنم. هرگوشه از شیراز که پا می‌گذارند خودم را تصور می‌کنم و خاطره‌ای به ذهنم متبادر می‌شود. با خودم فکر می‌کنم که چقدر این شهر را دوست دارم! دلم می‌خواهد حالا در خنکای پاییز آنجا بودم و حجره به حجره بازار وکیل و سرای مشیر را قدم می زدم.
شهریور امسال شد پانزده سال که این شهر را ترک کرده‌ام. پانزده سالی که هر سال حداقل یکبار به شیراز سر زده
فیکوس
کاریکا ، فیکوس پالماتا و فیکوس پودوکاریکا از انواع درخت های انجیری
هستند که برای میوه کاشته می شوند. درخت فیکوس کاریکا همان درخت شناخته
انجیر برای عموم مردم است که میوه های آن را در میوه فروشی ها مشاهده می
کنید.
انجیر در دسته بندی میوه های مناطق نیمه گرمسیری طبقه بندی می
شود. جالب است بدانید که بزرگترین انجیرستان جهان که به صورت دیم آبیاری می
شود در شهرستان استهبان قرار گرفته است. این شهرستان از شهرهای استان فارس
می باشد.
نکته مهم د

و

.سال تحصیلی 65-66. دانش‌آموزان داراب‌کلا. ارسالی عیسی آهنگر

و

و

و

و

و

و

و

مدرسه‌ی فکرت. ۲۲ فروردین ۱۳۹۸.

و

و

و

بارش رگبار باران. قم. ۲۳ فروردین ۱۳۹۸. عکاس: عارف

آبشار استهبان. ارسالی دکتر عارف‌زاده. ۲۳ فروردین ۱۳۹۸.

رضوان رمضانی

سید ایمان هاشمی دارابی

علی ‌‌‌‌‌‌‌اکبر طالبی دارابی

روز عروسی جناب ایمان شیردل. ۱۴ فروردین ۱۳۹۸.

و

و

و

مردم داراب‌کلا. دهه‌ی پنجاه. ساخت پ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها